Dhoma Deluks

Rikthehuni në një ambient të rehatshëm pas një dite biznesi apo kënaqësie. Dhomat tona Deluxe kombinojnë rehatinë me stilin bashkëkohor, gjithashtu sigurojnë një pamje të mrekullueshme të qytetit. Çdo dhomë ju jep rehatinë që ju kërkoni, duke përfshirë një ambient ndenjeje, dhe krevate queen size.